NostaljiBuddy-MT2 Yeniden Geldik 1LvBşlangıç - Pvp Server, pvp serverler, pvp serverlar, pvp serverleri,Pvp Serverler,mt2, Metin2 Pvp, Metin2 Pvp Serverler, Online Oyunlar, Server Tanıtımı, Pvp Server, Mt2 Pvp, Mt2 Pvp Serverler, Pvp Mt2, Server TanıtımlarıMetin2 Pvp Serverler, Knight Pvp Serverlar, Silkroad Pvp, Ogame Pvp, Counter Strike Serverlar,Tanıtım Sitesi. 
Pvp Server, pvp serverler, pvp serverlar, pvp serverleri Pvp Serverler,
Knight Server Detayları
0 OY

Server Adı : NostaljiBuddy-MT2 Yeniden Geldik 1LvBşlangıç

Zorluk : Zor

Durum : Server Kapalı

Panel / Site : nostaljibuddymt2.com/

Server Tanıtımı

  ÖNEMLİ OKU : Oyun İçi Adalete Çok Önem Veriyoruz Edit-Yang-İtem Satışı Ve Yardımı Kesinlikle Olmayacaktır Bu Konuda %100 Emin Olabilirsiniz.Bazı Serverlarda Edit Satışımız vs. Yok Diyolar Ama Birçoğunda GM Yançar Açıp İtem Felan Dağıtıyo Bu Serverda Asla Öyle Birşey Olmayacaktır Server Uzun Ömürlüdür Kapanmamak Ve Sıfırlanmamak Üzere Şuanda Açılmıştır Hepinize İyi Oyunlar..
4 CH AKTİFTİR. EDİT SATIŞIMIZ KESİNLİKLE AMA KESİNLİKLE YOKTUR.. Tüm Hileler %100 engelli. Bilinen Bütün Buglar kapalıdır. 6 aylık parası peşin ödenmiştir. DDos, Saldırı Engelli 2013 Sorunsuz Server Files 2048 MB Ram Alanı Lag Sorunu kesinlikle yoktur. Oyun koruması %100 7/24 Online Ekibi İle Anında ve Hızlı Müdahale.

4 CH AKTİFTİR. EDİT SATIŞIMIZ KESİNLİKLE AMA KESİNLİKLE YOKTUR.. Emek Serverdir. 1 Level başlangıç 105 level bitiş. YENİ HARİTALAR ve Moblar Tr Tipi ve Sorunsuz. Sorunsuz Pet ve Binek Sistemi. Örümcek Zindanı 3.Kat. SORUNSUZ KRİSTAL ODA ! Tüm Boss Ve Slotların Exp - İtem Düşme Ve Yang Oranları Ayarlanmıştır. Yılbaşı Etkinlikleri!


Max HP 1500 - 2000 Savunmalar 10 - 15 Zeka Çeviklik Güç Canlılık 8 - 12 Sersemletme 8 Kritik Delici 8 - 10 Yarı İnsan 8 - 10 Büyü Hızı 15 - 20 Ateş Büyü Rüzgar Şimşek 10 - 15

--OYUNDAN RESİMLER--
[TL]BUDDY

[GM]HaDeS

[MOD]Problem

Yorumlar

Bu servera henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum eklemek için giriş yapın ya da üye olun.